Om Kraftriket Hedmarken

Kraftriket Hedmarken holder til i Grønnegata 55, på Hamar. Du kan ringe oss på telefon 321 41 000. Vi brenner for å ta vare på våre lokale kunder, sikre arbeidsplasser lokalt og være en bidragsyter for vekst og utvikling i våre lokale områder.  Ønsker du en prat og vil komme innom oss, er kaffen alltid klar!

Vår prioritet  er tilgjengelighet for våre kunder og vi strekker oss langt for å skape minneverdige kundeopplevelser. Vi jobber hardt for å opprettholde konkurransedyktige priser og tilby fremtidsrettede produkter og tjenester som passer dine behov. Vi tilbyr finansiering av elsykkel gjennom nedbetaling  over strømregningen din. Vi tror på en bærekraftig fremtid og tilbyr også gode løsninger for solceller og elbilladere.

Kraftriket Hedmarken er drevet av visjonen om å være mer enn bare en energileverandør. Vi er en støttespiller for lokalsamfunnet og en aktiv deltaker i den lokale utviklingen. Vårt engasjement for å støtte våre kunder gjennom innovative tjenester, sammen med vår tro på bærekraftig praksis, gir oss styrken til å skape en positiv innvirkning på den verdenen vi deler. Vi er her for å hjelpe deg med dine energibehov, og vi er dedikerte til å gi deg den beste opplevelsen som mulig. Velkommen til Kraftriket!

Les mer
hedmarken

Strømkompetanse

Si hei til Lene, vår dyktige kundekonsulent med mange års erfaring med strøm og varmepumpe. Lurer du på noe rundt din strømavtale eller har andre spørsmål, ta kontakt og vi skal hjelpe deg. Vi tilbyr rentefri nedbetaling på alle våre  kundefordeler

 

Kraftriket har de siste årene vært helt i toppen av kundetilfredsundersøkelser for vår bransje. Det er hyggelig å vite at vi gjør en god jobb og vi ønsker alltid å bli bedre for våre kunder. Klikk for kundeservice.

Les mer

Lokalsponsing virker!

Kraftriket Hedmarken støtter og legger til rette for at våre unge og håpefulle skal kunne drive med kultur og idrett lokalt der de bor. Vi har samarbeid med mange lokale klubber og støtter opp om lokal arrangement. Vi deler også ut Kraftriket Fondet to ganger i året til lokale initiativ.

I tillegg til barn og unge støtter vi lokale arrangement, løypelag, tilstelninger lag og organisasjoner. Les mer om våre støtteordninger ved å klikke her

Les mer

Ansatte i Kraftriket Hedmarken

anonym

Anna Mortvedt

Kunderådgiver

+47 351 13 029

anna.mortvedt@kraftriket.no
Anonym

Emanuel Gebreweldi Tesfazion

Varmepumpemontør, Hamar

emanuel.tesfazion@kraftriket.no
Anonym

Geir Hauge

Varmepumpemontør, Hamar

geir.hauge@kraftriket.no
Anonym

Lene Luneng Nilsen

Kunderådgiver, Hamar

+47 351 13 015

lene.nilsen@kraftriket.no

May- Britt Andersen

Markedssjef

+47 906 42 041

may.andersen@yve.no
Anonym

Mette Høyem

Kunderådgiver/koordinator varmepumpe, Hamar

+47 351 13 021

mette.hoyem@kraftriket.no
anonym

Ove Nordahl

Salgssjef bedrift

+47 404 07 720

ove.nordahl@kraftriket.no
anonym

Stein Inge Alstad

Operativ Leder

+47 909 36 071

stein.alstad@kraftriket.no
anonym

Tobias Audun Berteig

Kunderådgiver

+47 351 13 027

tobias.berteig@kraftriket.no
Anonym

Tone Christin Holmbo

Energirådgiver Næring

+47 957 45 367

tone.holmbo@kraftriket.no
Postadresse:
Postboks 522, 3504 Hønefoss
Besøksadresse:
Grønnegata 55, 2315 Hamar
Load more

Aktuelt