Om Kraftriket Hedmarken

Kraftriket Hedmarken er tidligere Stange Energi Marked, og du finner oss på Stange som før. Du kan ringe oss direkte på telefon 62 58 50 00. Vi brenner for å ta vare på våre lokale kunder, sikre arbeidsplasser lokalt og være en bidragsyter for vekst og utvikling i våre lokale områder.

Vi har fokus på å være tilgjengelig for kundene våre og skape gode kundeopplevelser. Vi skal være konkurransedyktige på pris og tilby fremtidsrettede produkter og tjenester. Du kan for eksempel kjøpe elsykkel hos en lokal forhandler med nedbetaling over strømregningen hos oss. Vi tilbyr også gode løsninger for solcelle og elbillader.

Les mer
hedmarken

Strømkompetanse

Våre dyktige kundekonsulenter har flere års erfaring med strøm og varmepumpe. Vi kan derfor love god kundeservice med tilpasset fagkompetanse.

Kraftriket har de siste årene vært helt i toppen av kundetilfredsundersøkelser for vår bransje. Det er hyggelig å vite at vi gjør en god jobb og vi ønsker alltid å bli bedre for våre kunder. Klikk for kundeservice.

Les mer
sponsing

Lokalsponsing virker!

Kraftriket Hedmarken støtter og legger til rette for at våre unge og håpefulle skal kunne drive med kultur og idrett lokalt der de bor.

I tillegg til barn og unge støtter vi lokale arrangement, løypelag, tilstelninger lag og organisasjoner. Les mer om våre støtteordninger ved å klikke her

Les mer

Ansatte i Kraftriket Hedmarken

Anonym

Emanuel Gebreweldi Tesfazion

Varmepumpemontør, Stange

+47 467 77 186

emanuel.tesfazion@kraftriket.no
Anonym

Geir Hauge

Varmepumpemontør, Stange

+47 957 46 462

geir.hauge@kraftriket.no
Anonym

Lene Luneng Nilsen

Kundekonsulent, Stange

+47 950 49 756

lene.nilsen@kraftriket.no
anonym

May Britt Andersen

Merkevare- og produktansvarlig

+47 906 42 041

may.andersen@kraftriket.no
Anonym

Mette Høyem

Kundekonsulent/koordinator varmepumpe, Stange

+47 417 35 748

mette.hoyem@kraftriket.no
Morten Kjernli

Morten Kjernli

Selger varmepumpe, Stange

+47 415 37 247

morten.kjernli@kraftriket.no
Anonym

Roald Brenna

Varmepumpemontør, Stange

+47 413 33 312

roald.brenna@kraftriket.no
anonym

Stein Inge Alstad

Salgssjef PM

+47 909 36 071

stein.alstad@kraftriket.no
Anonym

Tone Christin Holmbo

Salgskonsulent, Stange

+47 957 45 367

tone.holmbo@kraftriket.no
Postadresse:
Postboks 522, 3504 Hønefoss
Besøksadresse:
Storgata 43, 2335 Stange
Load more

Aktuelt