Åpningstid:
hverdager 10.00-15.00

Telefon:
+47 321 41 000

Send oss en e-post her eller fyll ut skjemaet under.

Kontaktpersoner

anita

Anita Skinstad Bjørnsen

Kunderådgiver, Vikersund

+47 351 13 001

anita.bjornsen@kraftriket.no
anonym

Anna Mortvedt

Kunderådgiver

+47 351 13 029

anna.mortvedt@kraftriket.no
anonym

Bente Randmæl

Kunderådgiver, Tynset

+47 351 13 004

bente.randmael@kraftriket.no
Anonym

Berit Volleng Sanden

.

+47 957 50 209

berit.sanden@kraftriket.no
anonym

Bård Stevnebø

Senior Energirådgiver Næring

+47 930 98 300

bard.stevnebo@kraftriket.no
anonym

Christina Kolbu

Kunderådgiver, Lærdal

+47 351 13 032

christina.kolbu@kraftriket.no
Anonym

Didrik Gjerde

Kunderådgiver, Lærdal

+47 351 13 002

didrik.gjerde@kraftriket.no
Anonym

Emanuel Gebreweldi Tesfazion

Varmepumpemontør, Hamar

emanuel.tesfazion@kraftriket.no
Anonym

Geir Hauge

Varmepumpemontør, Hamar

geir.hauge@kraftriket.no
Gunhild portrett

Gunhild Rogstad Storsæter

Kundekonsulent, Fagernes

+47 351 13 007

gunhild.storsaeter@kraftriket.no
anonym

Guro Johansen

Kunderådgiver, Hønefoss

+47 351 13 005

guro.johansen@kraftriket.no
Henriette portrett

Henriette Henriksen

Energirådgiver Næring

+47 984 20 632

henriette.henriksen@kraftriket.no
anonym

Hilde Lund Vang

Energirådgiver Næring

+47 970 22 353

hilde.lund.vang@kraftriket.no
anonym

Jeanette Aspevik Gjerdingen

System- og kundekonsulent, Lærdal

jag@kraftriket.no
Jorunn portrett

Jorunn Rosendal

Kundesjef

+47 958 43 282

jorunn.rosendal@kraftriket.no
anonym

Kari Gillund

Digital markedsansvarlig

+47 480 35 739

kari.gillund@kraftriket.no
anonym

Kristine Brungot

Kunderådgiver, Fannrem

+47 351 13 014

kristine.brungot@kraftriket.no
Anonym

Lene Luneng Nilsen

Kunderådgiver, Hamar

+47 351 13 015

lene.nilsen@kraftriket.no
anonym

Linda Kvam Bjørkum

Marknads- og kommunikasjonskoordinator, Lærdal

+47 476 46 741

lkb@kraftriket.no
anonym

Malin Tranberg

Salgskonsulent, Ulefoss

malin.tranberg@kraftriket.no
anonym

Mari Elisabeth Lian

Salgskonsulent, Fannrem

+47 351 13 017

mari.lian@kraftriket.no
marit

Marit Haugen

Kunderådgiver, Fagernes

+47 351 13 018

marit.haugen@kraftriket.no
Anonym

Marte Rye

Kunderådgiver, Fagernes

+47 351 13 019

marte.rye@kraftriket.no

May- Britt Andersen

Markedssjef

+47 906 42 041

may.andersen@yve.no
anonym

Merete Hektoen

Leder Compliance og Risk

+47 478 31 017

merete.hektoen@kraftriket.no
Anonym

Mette Høyem

Kunderådgiver/koordinator varmepumpe, Hamar

+47 351 13 021

mette.hoyem@kraftriket.no
mona kraftriket

Mona Sætre

Kunderådgiver, Fagernes

+47 990 37 495

mona.setre@kraftriket.no
Nina portrett

Nina Stensæter

Kommunikasjonsansvarlig

+47 970 72 431

nina.stenseter@kraftriket.no
anonym

Oddvar Steinhaug

Kraftforvalter

+47 918 27 245

oddvar.steinhaug@kraftriket.no
anonym

Ove Nordahl

Salgssjef bedrift

+47 404 07 720

ove.nordahl@kraftriket.no
anonym

Sissel Barø

Kunderådgiver, Fannrem

+47 351 13 022

sissel.baro@kraftriket.no
Sissel G. Heslien

Sissel G. Heslien

Kunderådgiver, Vikersund

+47 351 13 023

sissel.heslien@kraftriket.no
anonym

Stein Inge Alstad

Operativ Leder

+47 909 36 071

stein.alstad@kraftriket.no
anonym

Tobias Audun Berteig

Kunderådgiver

+47 351 13 027

tobias.berteig@kraftriket.no
Tom Larnøy

Tom Larnøy

Senior Energirådgiver næring

+47 926 97 234

tom.larnoy@kraftriket.no
Anonym

Tone Christin Holmbo

Energirådgiver Næring

+47 957 45 367

tone.holmbo@kraftriket.no
Anonym

Tone Solvoll Alfheim

Kunderådgiver, Ulefoss

+47 482 09 621

tone.alfheim@kraftriket.no
Trond Lindseth

Trond Lindseth

Salgsansvarlig varmepumper, Vikersund

trond.lindseth@kraftriket.no
Orjan Boyum

Ørjan Bøyum

Daglig leder

+47 908 27 578

ob@kraftriket.no