Åpningstid:
hverdager 09.00-15.30

Telefon:
+47 321 41 000

    * påkrevde felter

    Kontaktpersoner

    Anders Kvamme

    Anders Kvamme

    Direktør

    +47 934 85 005

    anders.kvamme@kraftriket.no
    anita

    Anita Skinstad Bjørnsen

    Kundekonsulent, Vikersund

    +47 992 89 872

    anita.bjornsen@kraftriket.no
    anonym

    Anna Hovland Bøe

    Kundekonsulent, Lærdal

    +47 576 69 398

    ahb@kraftriket.no
    anonym

    Anne Karin Heggø

    Kundekonsulent, Lærdal

    .

    akh@kraftriket.no
    Anonym

    Bente J. Øygarden

    Kundekonsulent, Ulefoss

    +47 991 65 774

    bente.oygarden@kraftriket.no
    anonym

    Bente Randmæl

    Kundekonsulent, Tynset

    +47 905 10 436

    bente.randmael@kraftriket.no
    Anonym

    Berit Volleng Sanden

    .

    +47 957 50 209

    berit.sanden@kraftriket.no
    Anonym

    Emanuel Gebreweldi Tesfazion

    Varmepumpemontør, Stange

    +47 467 77 186

    emanuel.tesfazion@kraftriket.no
    Anonym

    Geir Hauge

    Varmepumpemontør, Stange

    +47 957 46 462

    geir.hauge@kraftriket.no
    Gunhild portrett

    Gunhild Rogstad Storsæter

    Kundekonsulent, Fagernes

    +47 996 90 799

    gunhild.storsaeter@kraftriket.no
    Henriette portrett

    Henriette Henriksen

    Salgskonsulent, Hønefoss

    +47 984 20 632

    henriette.henriksen@kraftriket.no
    anonym

    Hilde Lund Vang

    Salg- og kundekonsulent, Tynset

    +47 970 22 353

    hilde.lund.vang@kraftriket.no
    anonym

    Ingvild Erstad

    Kundekonsulent, Lærdal

    +47 576 68 712

    ie@kraftriket.no
    anonym

    Jarand Blaaflat

    Salskonsulent, Lærdal

    +47 576 66 465

    jb@kraftriket.no
    anonym

    Jeanette Aspevik Gjerdingen

    System- og kundekonsulent, Lærdal

    +47 576 69 252

    jag@kraftriket.no
    Jon Gunnar

    Jon Gunnar Grimstad

    Fagansvarlig system og prosess

    +47 900 11 209

    jon.gunnar.grimstad@kraftriket.no
    Jorun Skriudalen

    Jorun Skriudalen

    Kundekonsulent, Rødberg

    anonym

    Jorunn Eri

    Kundekonsulent, Lærdal

    +47 576 66 464

    je@kraftriket.no
    Jorunn portrett

    Jorunn Rosendal

    Kundesenterleder

    +47 958 43 282

    jorunn.rosendal@kraftriket.no
    anonym

    Julie Håkonsen

    Kraftforvalter

    +47 476 67 798

    julie.hakonsen@kraftriket.no
    jørn kraftriket

    Jørn K. Braathen

    Salgssjef næringskunder

    +47 908 94 121

    jorn.braathen@kraftriket.no
    anonym

    Kari Gillund

    Digital markedsansvarlig

    +47 480 35 739

    kari.gillund@kraftriket.no
    Anonym

    Lene Luneng Nilsen

    Kundekonsulent, Stange

    +47 950 49 756

    lene.nilsen@kraftriket.no
    anonym

    Linda Kvam Bjørkum

    Marknads- og kommunikasjonskoordinator, Lærdal

    +47 476 46 741

    lkb@kraftriket.no
    anonym

    Malin Tranberg

    Salgskonsulent, Ulefoss

    +47 454 40 797

    malin.tranberg@kraftriket.no
    marit

    Marit Haugen

    Kundekonsulent, Fagernes

    +47 922 62 203

    marit.haugen@kraftriket.no
    anonym

    May Britt Andersen

    Merkevare- og produktansvarlig

    +47 906 42 041

    may.andersen@kraftriket.no
    anonym

    Merete Hektoen

    Markedssjef

    +47 478 31 017

    merete.hektoen@kraftriket.no
    Anonym

    Mette Høyem

    Kundekonsulent/koordinator varmepumpe, Stange

    +47 417 35 748

    mette.hoyem@kraftriket.no
    mona kraftriket

    Mona Sætre

    Kundekonsulent, Fagernes

    .

    mona.setre@kraftriket.no
    Morten Kjernli

    Morten Kjernli

    Selger varmepumpe, Stange

    +47 415 37 247

    morten.kjernli@kraftriket.no
    Nina portrett

    Nina Stensæter

    Kommunikasjonsleder

    +47 970 72 431

    nina.stenseter@kraftriket.no
    anonym

    Oddvar Steinhaug

    Kraftforvalter

    +47 918 27 245

    oddvar.steinhaug@kraftriket.no
    Ole Kristian

    Ole Kristian Hagen

    Varmepumpemontør, Vikersund

    +47 992 89 843

    Anonym

    Roald Brenna

    Varmepumpemontør, Stange

    +47 413 33 312

    roald.brenna@kraftriket.no
    Sissel G. Heslien

    Sissel G. Heslien

    Kundekonsulent, Vikersund

    +47 992 89 825

    sissel.heslien@kraftriket.no
    anonym

    Stein Inge Alstad

    Salgssjef PM

    +47 909 36 071

    stein.alstad@kraftriket.no
    Tom Larnøy

    Tom Larnøy

    Salgsansvarlig bedrift

    +47 926 97 234

    tom.larnoy@kraftriket.no
    Tommy

    Tommy Jørgensen

    Salgskonsulent, Hønefoss

    + 47 949 72 305

    tommy.jorgensen@kraftriket.no
    Anonym

    Tone Christin Holmbo

    Salgskonsulent, Stange

    +47 957 45 367

    tone.holmbo@kraftriket.no
    Anonym

    Tone Solvoll Alfheim

    Kundekonsulent, Ulefoss

    +47 482 09 621

    tone.alfheim@kraftriket.no
    Trond Lindseth

    Trond Lindseth

    Salgsansvarlig varmepumper, Vikersund

    +47 992 89 828

    trond.lindseth@kraftriket.no
    anonym

    Ørjan Bøyum

    Salgssjef nasjonal

    +47 908 27 578

    ob@kraftriket.no