Åpningstid:
hverdager 10.00-15.00

Telefon:
+47 321 41 000


Kontaktpersoner

anita

Anita Skinstad Bjørnsen

Kundekonsulent, Vikersund

+47 351 13 001

anita.bjornsen@kraftriket.no
anonym

Anna Hovland Bøe

Kundekonsulent, Lærdal

+47 351 13 002

ahb@kraftriket.no
anonym

Anna Mortvedt

Kundekonsulent

+47 351 13 029

anna.mortvedt@kraftriket.no
anonym

Anne Karin Heggø

Kundekonsulent, Lærdal

+47 351 13 003

akh@kraftriket.no
Anonym

Bente J. Øygarden

Kundekonsulent, Ulefoss

+47 991 65 774

bente.oygarden@kraftriket.no
anonym

Bente Randmæl

Kundekonsulent, Tynset

+47 351 13 004

bente.randmael@kraftriket.no
Anonym

Berit Volleng Sanden

.

+47 957 50 209

berit.sanden@kraftriket.no
Anonym

Emanuel Gebreweldi Tesfazion

Varmepumpemontør, Stange

+47 467 77 186

emanuel.tesfazion@kraftriket.no
Anonym

Geir Hauge

Varmepumpemontør, Stange

+47 957 46 462

geir.hauge@kraftriket.no
Gunhild portrett

Gunhild Rogstad Storsæter

Kundekonsulent, Fagernes

+47 351 13 007

gunhild.storsaeter@kraftriket.no
anonym

Guro Johansen

Kundekonsulent, Hønefoss

+47 351 13 005

guro.johansen@kraftriket.no
Henriette portrett

Henriette Henriksen

Salgskonsulent, Hønefoss

+47 984 20 632

henriette.henriksen@kraftriket.no
anonym

Hilde Lund Vang

Salg- og kundekonsulent, Tynset

+47 970 22 353

hilde.lund.vang@kraftriket.no
anonym

Ingvild Erstad

Kundekonsulent, Lærdal

anonym

Jarand Blaaflat

Salskonsulent, Lærdal

anonym

Jeanette Aspevik Gjerdingen

System- og kundekonsulent, Lærdal

+47 576 69 252

jag@kraftriket.no
Jorunn portrett

Jorunn Rosendal

Kundesjef

+47 958 43 282

jorunn.rosendal@kraftriket.no
jørn kraftriket

Jørn K. Braathen

Salgssjef næringskunder

+47 908 94 121

jorn.braathen@kraftriket.no
anonym

Kari Gillund

Digital markedsansvarlig

+47 480 35 739

kari.gillund@kraftriket.no
anonym

Kristine Brungot

Kundekonsulent

+47 351 13 014

kristine.brungot@kraftriket.no
Anonym

Lene Luneng Nilsen

Kundekonsulent, Stange

+47 351 13 015

lene.nilsen@kraftriket.no
anonym

Linda Kvam Bjørkum

Marknads- og kommunikasjonskoordinator, Lærdal

+47 476 46 741

lkb@kraftriket.no
anonym

Malin Tranberg

Salgskonsulent, Ulefoss

malin.tranberg@kraftriket.no
anonym

Mari Elisabeth Lian

Salgskonsulent

+47 351 13 017

mari.lian@kraftriket.no
marit

Marit Haugen

Kundekonsulent, Fagernes

+47 351 13 018

marit.haugen@kraftriket.no
Anonym

Marte Rye

Kundekonsulent, Fagernes

+47 351 13 019

marte.rye@kraftriket.no
anonym

Merete Hektoen

Markedssjef

+47 478 31 017

merete.hektoen@kraftriket.no
Anonym

Mette Høyem

Kundekonsulent/koordinator varmepumpe, Stange

+47 417 35 748

mette.hoyem@kraftriket.no
mona kraftriket

Mona Sætre

Kundekonsulent, Fagernes

Morten Kjernli

Morten Kjernli

Selger varmepumpe, Stange

+47 415 37 247

morten.kjernli@kraftriket.no
anonym

Morten Stormo

Merkevareansvarlig

+47 476 64 555

morten.stormo@yve.no
Nina portrett

Nina Stensæter

Kommunikasjonsansvarlig

+47 970 72 431

nina.stenseter@kraftriket.no
anonym

Oddvar Steinhaug

Kraftforvalter

+47 918 27 245

oddvar.steinhaug@kraftriket.no
Ole Kristian

Ole Kristian Hagen

Varmepumpemontør, Vikersund

+47 992 89 843

Anonym

Roald Brenna

Varmepumpemontør, Stange

+47 413 33 312

roald.brenna@kraftriket.no
anonym

Sissel Barø

Kundekonsulent

+47 351 13 022

sissel.baro@kraftriket.no
Sissel G. Heslien

Sissel G. Heslien

Kundekonsulent, Vikersund

+47 351 13 023

sissel.heslien@kraftriket.no
anonym

Stein Inge Alstad

Salgssjef PM

+47 909 36 071

stein.alstad@kraftriket.no
anonym

Tobias Audun Berteig

Kundekonsulent

+47 351 13 027

tobias.berteig@kraftriket.no
Tom Larnøy

Tom Larnøy

Salgsansvarlig bedrift

+47 926 97 234

tom.larnoy@kraftriket.no
Tommy

Tommy Jørgensen

Varmepumpemontør, Noresund

tommy.jorgensen@kraftriket.no
Anonym

Tone Christin Holmbo

Salgskonsulent, Stange

+47 957 45 367

tone.holmbo@kraftriket.no
Anonym

Tone Solvoll Alfheim

Kundekonsulent, Ulefoss

+47 482 09 621

tone.alfheim@kraftriket.no
Trond Lindseth

Trond Lindseth

Salgsansvarlig varmepumper, Vikersund

trond.lindseth@kraftriket.no
Orjan Boyum

Ørjan Bøyum

Daglig leder

+47 908 27 578

ob@kraftriket.no