Åpningstid:
hverdager 10.00-15.30

Telefon:
+47 321 41 000


Kontaktpersoner

anita

Anita Skinstad Bjørnsen

Kundekonsulent, Vikersund

+47 321 09 884

anita.bjornsen@kraftriket.no
anonym

Anna Hovland Bøe

Kundekonsulent, Lærdal

+47 576 69 398

ahb@kraftriket.no
anonym

Anne Karin Heggø

Kundekonsulent, Lærdal

+47 576 68 129

akh@kraftriket.no
Anonym

Bente J. Øygarden

Kundekonsulent, Ulefoss

+47 991 65 774

bente.oygarden@kraftriket.no
anonym

Bente Randmæl

Kundekonsulent, Tynset

+47 322 27 158

bente.randmael@kraftriket.no
Anonym

Berit Volleng Sanden

.

+47 957 50 209

berit.sanden@kraftriket.no
Anonym

Emanuel Gebreweldi Tesfazion

Varmepumpemontør, Stange

+47 467 77 186

emanuel.tesfazion@kraftriket.no
Anonym

Geir Hauge

Varmepumpemontør, Stange

+47 957 46 462

geir.hauge@kraftriket.no
Gunhild portrett

Gunhild Rogstad Storsæter

Kundekonsulent, Fagernes

+47 996 90 799

gunhild.storsaeter@kraftriket.no
anonym

Guro Johansen

Kundekonsulent, Hønefoss

+47 321 09 883

guro.johansen@kraftriket.no
Henriette portrett

Henriette Henriksen

Salgskonsulent, Hønefoss

+47 984 20 632

henriette.henriksen@kraftriket.no
anonym

Hilde Lund Vang

Salg- og kundekonsulent, Tynset

+47 970 22 353

hilde.lund.vang@kraftriket.no
anonym

Ingvild Erstad

Kundekonsulent, Lærdal

anonym

Jarand Blaaflat

Salskonsulent, Lærdal

+47 576 66 465

jb@kraftriket.no
anonym

Jeanette Aspevik Gjerdingen

System- og kundekonsulent, Lærdal

+47 576 69 252

jag@kraftriket.no
anonym

Jorunn Eri

Kundekonsulent, Lærdal

+47 576 66 464

je@kraftriket.no
Jorunn portrett

Jorunn Rosendal

Kundesjef

+47 958 43 282

jorunn.rosendal@kraftriket.no
anonym

Julie Håkonsen

Kraftforvalter

+47 476 67 798

julie.hakonsen@kraftriket.no
jørn kraftriket

Jørn K. Braathen

Salgssjef næringskunder

+47 908 94 121

jorn.braathen@kraftriket.no
anonym

Kari Gillund

Digital markedsansvarlig

+47 480 35 739

kari.gillund@kraftriket.no
anonym

Kristine Brungot

Kundekonsulent

+47 322 27 159

kristine.brungot@kraftriket.no
Anonym

Lene Luneng Nilsen

Kundekonsulent, Stange

+47 576 68 712

lene.nilsen@kraftriket.no
anonym

Linda Kvam Bjørkum

Marknads- og kommunikasjonskoordinator, Lærdal

+47 476 46 741

lkb@kraftriket.no
anonym

Malin Tranberg

Salgskonsulent, Ulefoss

malin.tranberg@kraftriket.no
anonym

Mari Elisabeth Lian

Salgskonsulent

+47 576 66 703

mari.lian@kraftriket.no
marit

Marit Haugen

Kundekonsulent, Fagernes

+47 321 09 881

marit.haugen@kraftriket.no
Anonym

Marte Rye

Kundekonsulent, Fagernes

+47 322 27 157

marte.rye@kraftriket.no
anonym

May Britt Andersen

Merkevare- og produktansvarlig

+47 906 42 041

may.andersen@kraftriket.no
anonym

Merete Hektoen

Markedssjef

+47 478 31 017

merete.hektoen@kraftriket.no
Anonym

Mette Høyem

Kundekonsulent/koordinator varmepumpe, Stange

+47 417 35 748

mette.hoyem@kraftriket.no
mona kraftriket

Mona Sætre

Kundekonsulent, Fagernes

Morten Kjernli

Morten Kjernli

Selger varmepumpe, Stange

+47 415 37 247

morten.kjernli@kraftriket.no
Nina portrett

Nina Stensæter

Kommunikasjonsansvarlig

+47 970 72 431

nina.stenseter@kraftriket.no
anonym

Oddvar Steinhaug

Kraftforvalter

+47 918 27 245

oddvar.steinhaug@kraftriket.no
Ole Kristian

Ole Kristian Hagen

Varmepumpemontør, Vikersund

+47 992 89 843

Anonym

Roald Brenna

Varmepumpemontør, Stange

+47 413 33 312

roald.brenna@kraftriket.no
anonym

Sissel Barø

Kundekonsulent

+47 576 67 886

sissel.baro@kraftriket.no
Sissel G. Heslien

Sissel G. Heslien

Kundekonsulent, Vikersund

+47 322 27 156

sissel.heslien@kraftriket.no
anonym

Stein Inge Alstad

Salgssjef PM

+47 909 36 071

stein.alstad@kraftriket.no
Tom Larnøy

Tom Larnøy

Salgsansvarlig bedrift

+47 926 97 234

tom.larnoy@kraftriket.no
Tommy

Tommy Jørgensen

Salgskonsulent, Noresund

tommy.jorgensen@kraftriket.no
Anonym

Tone Christin Holmbo

Salgskonsulent, Stange

+47 957 45 367

tone.holmbo@kraftriket.no
Anonym

Tone Solvoll Alfheim

Kundekonsulent, Ulefoss

+47 482 09 621

tone.alfheim@kraftriket.no
Trond Lindseth

Trond Lindseth

Salgsansvarlig varmepumper, Vikersund

trond.lindseth@kraftriket.no
anonym

Ørjan Bøyum

Daglig leder

+47 908 27 578

ob@kraftriket.no